شهر انتخابی : شیراز

تور عمان از شیراز

عمان کشوری در جنوب غربی آسیا است و سومین کشور بزرگ در شبه جزیره عربستان می باشد. این کشور با ایران نیم ساعت اختلاف ساعت دارد. همانطور که می دانید اقتصاد عمان مانند بسیاری از کشورهای خاورمیانه وابسته به نفت و گاز است. اگر قصد سفر به کشور عمان را دارید بهتر است با آداب و رسوم آن بهتر آشنا شوید. در تور عمان از شیراز ، جزیره ماسیره به عنوان یک مقصد منحصر به فرد برای مسافرانی است که در جست و جوی خورشید، سواحل، تاریخ و حیات وحش هستند. جزیره ماسیره از شهرهای نسبتا کوچک عمان می باشد و جمعیت بسیار کمی دارد. در این جزیره برنامه های پرطرفداری مانند شنا کردن، بررسی کشتی های از کار افتاده، تماشای بیش از ۳۰ هزار لاک پشت که سالانه برای تخم گذاری خود به این ساحل می آیند. در حال حاضر تور عمان نیاز به ویزا دارد اما از ابتدای سال 2021 میلادی، برای سفر 10 روزه به عمان دیگر نیازی به اخذ ویزای عمان، نخواهید داشت.

 

تور استانبول از شیراز

استانبول، پایتخت ترکیه، یکی از شهرهای زیبا و پرطراوت دنیاست که هر ساله میلیون‌ها گردشگر از سراسر جهان را به خود جذب می‌کند. برای ایرانیان، شهر استانبول به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب به شمار می‌رود و برای سفر به این شهر، شیراز به عنوان یکی از شهرهای اصلی ایران که پروازهای مستقیم به استانبول انجام می‌دهد، انتخاب ایده‌آلی برای افرادی است که قصد سفر به استبامول را دارند. همانطور که می‌دانید سفر به کشورها و شهر های خارجی نیاز به برنامه‌ریزی دقیق دارد، در ادامه به مواردی چون اقامت، اماکن دیدنی، خرید و خوراکی‌های محلی اشاره خواهیم کرد.

 

تور دبی از شیراز

دبی، پایتخت کشور امارات عربی می باشد که یکی از شهرهای زیبا و مدرن دنیا محسوب می شود که هر ساله میلیون‌ها گردشگر را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. برای ایرانیان نیز دبی به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب به شمار می‌رود و برای سفر به این شهر، شیراز به عنوان یکی از شهرهای اصلی ایران که در آن پرواز مستقیم به دبی انجام می شود، پرواز از شهر شیراز انتخاب ایده‌آلی برای افرادی است که قصد سفر به دبی را دارند. همانطور که می‌دانید سفر به کشورها و شهر های خارجی نیاز به برنامه‌ریزی دقیق می باشد، این موارد شامل شرایط اقامت گردشگری، اماکن دیدنی، خرید و خوراکی‌های محلی می شود که قبل از سفر باید به آن توجه شود. به طور کلی تور دبی از شیراز به عنوان یکی از مقصدهای محبوب برای مسافرت‌های بین‌المللی مورد توجه قرار گرفته است. توصیه ما به ما این است که قبل از سفر، با آژانس مسافرتی یا وب‌سایت‌های معتبر در مورد جزئیات تور، اقامت و مدارک مسافرتی مشورت کنید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورها و اقامت در دبی از سایت‌ سفر با ما استفاده کنید. وجود راهنمای کامل در سایت سفر با ما به شما کمک کرده و سفر خوبی را برای شما رقم می زند.

 

تور قطر از شیراز

کشور قطر که پایتخت آن دوحه می باشد، یکی از شهرهای زیبا و مدرن دنیا محسوب می شود که هر ساله میلیون‌ها گردشگر را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. سفر به قطر از شیراز برای ایرانیان به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب به شمار می آید و برای سفر به قطر، شهر شیراز یکی از شهرهای اصلی به حساب می آید. پرواز از شهر شیراز انتخاب ایده‌آلی برای افرادی است که قصد سفر به قطر را دارند. همانطور که می‌دانید سفر به کشورها و شهر های خارجی نیاز به برنامه‌ریزی دقیق می باشد، این موارد شامل شرایط اقامت گردشگری، اماکن دیدنی، خرید و خوراکی‌های محلی می شود که قبل از سفر باید به آن توجه شود. به طور کلی تور قطر از شیراز به عنوان یکی از مقصدهای محبوب برای مسافرت‌های بین‌المللی مورد توجه قرار گرفته است. توصیه ما به ما این است که قبل از سفر به قطر، با آژانس مسافرتی راجعه کنید و یا در وب‌سایت‌های معتبر در مورد جزئیات تور، اقامت و مدارک مسافرتی تحقیق کنید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورها و اقامت گردشگری در قطر از سایت‌ سفر با ما استفاده کنید. وجود راهنمای کامل در سایت سفر با ما به شما کمک کرده و سفر خوبی را برای شما رقم خواهد زد.

 

تور فرانسه از شیراز

فرانسه که پایتخت آن پاریس می باشد، یکی از شهرهای زیبا و مدرن دنیا محسوب می شود که هر ساله میلیون‌ها گردشگر را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. سفر به فرانسه از شیراز برای ایرانیان به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب به شمار می آید و برای سفر به فرانسه، شهر شیراز یکی از شهرهای اصلی به حساب می آید. پرواز از شهر شیراز انتخاب ایده‌آلی برای افرادی است که قصد سفر به فرانسه را دارند. همانطور که می‌دانید سفر به کشورها و شهر های خارجی نیاز به برنامه‌ریزی دقیق می باشد، این موارد شامل شرایط اقامت گردشگری، اماکن دیدنی، خرید و خوراکی‌های محلی می شود که قبل از سفر باید به آن توجه شود. به طور کلی تور فرانسه از شیراز به عنوان یکی از مقصدهای محبوب برای مسافرت‌های بین‌المللی مورد توجه قرار گرفته است. توصیه ما به ما این است که قبل از سفر، با آژانس مسافرتی یا وب‌سایت‌های معتبر در مورد جزئیات تور، اقامت و مدارک مسافرتی مشورت کنید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورها و اقامت در فرانسه از سایت‌ سفر با ما استفاده کنید. وجود راهنمای کامل در سایت سفر با ما به شما کمک کرده و سفر خوبی را برای شما رقم می زند.

 

تور استانبول از شیراز زمینی

استانبول یکی از مقاصد محبوب برای مسافران ایرانی می باشد. تور زمینی استانبول از شیراز یکی از بهترین تور های اقتصادی برای افرادی است که می‌خواهند با کمترین هزینه از استانبول بازدید کنند. برخی از اطلاعات کلی مورد نیاز در خصوص تور استانبول از شیراز زمینی که باید قبل از سفر بدانید را بیان خواهیم کرد. برنامه سفر شما  به برنامه‌ریزی با آژانس و تور مسافرتی که انتخاب کرده اید بستگی دارد. برنامه های سفر شامل دیدن جاذبه‌های توریستی معروف استانبول مانند آیاصوفیه، مسجد بلو، تاپکاپی پالاس و مکان های گردشگری دیگر می باشد. همچنین ممکن است در طی سفر، شما در هتل‌های مختلف اقامت داشته باشید. انتخاب هتل‌ها و نوع اقامت بستگی به تور و سلیقه شما دارد. شما از شیراز به استانبول به وسیله هواپیما سفر خواهید کرد. ممکن است از اتوبوس‌ها یا تاکسی‌ها برای تردد در استانبول استفاده کنید. تورهای استانبول معمولاً شامل تورهای شهری برای دیدن اماکن معروف شهر می‌شوند. شما می‌توانید به مناطق مختلف شهر، بازارها، موزه‌ها و جاذبه‌های توریستی دسترسی داشته باشید. (برای تور استانبول از شیراز زمینی اقدام کنید)

تور استانبول از شیراز زمینی به دو صورت سفر با قطار و یا اتوبوس امکان‌پذیر است. این تور که معمولا از مبدا شیراز انجام می‌شود، از مرز بازرگان تبریز وارد ترکیه شده و به استانبول می‌رسد. مسیر طولانی بوده اما هزینه آن نسبت به پرواز کمتر و مناظر دیدنی مسیر نیز بسیار جذاب است. تور زمینی استانبول از تهران میانگین 30ساعت طول می‌کشد. این تور را می‌توان در سفر با  به راحتی رزرو کنید. در طی سفر، شما فرصت دارید تا غذاهای محلی ترکیه را تجربه کنید. از کباب‌ها، دلمه‌ها، کاری‌ها تا شیرینی‌های محلی مانند بخلاوا و قهوه ترکی، ممکن است در رستوران‌ها و کافه‌های مختلف امتحان کنید.

 

تور لحظه آخری دبی از شیراز

تور لحظه آخری دبی از شیراز برای بسیاری از گردشگران و افرادی که قصد سفر به دبی را دارند بسیار جذاب می باشد. دبی به عنوان پایتخت کشور امارات عربی یکی از شهرهای زیبا و مدرن دنیا محسوب می شود که هر ساله میلیون‌ها گردشگر را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. برای ایرانیان نیز دبی به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب به شمار می‌رود و برای سفر به این شهر، شیراز به عنوان یکی از شهرهای اصلی ایران که در آن پرواز مستقیم به دبی انجام می شود، پرواز از شهر شیراز انتخاب ایده‌آلی برای افرادی است که قصد سفر به دبی را دارند. همانطور که می‌دانید سفر به کشورها و شهر های خارجی نیاز به برنامه‌ریزی دقیق می باشد، این موارد شامل شرایط اقامت گردشگری، اماکن دیدنی، خرید و خوراکی‌های محلی می شود که قبل از سفر باید به آن توجه شود. به طور کلی تور دبی از شیراز به عنوان یکی از مقصدهای محبوب برای مسافرت‌های بین‌المللی مورد توجه قرار گرفته است. توصیه ما به ما این است که قبل از سفر، با آژانس مسافرتی یا وب‌سایت‌های معتبر در مورد جزئیات تور، اقامت و مدارک مسافرتی مشورت کنید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورها و اقامت در دبی از سایت‌ سفر با ما استفاده کنید. وجود راهنمای کامل در سایت سفر با ما به شما کمک کرده و سفر خوبی را برای شما رقم می زند.

 

تور چارتر قطر از شیراز

تور چارتر قطر از شیراز یکی از خدمات پرطرفدار سفر با ما می باشد. کشور قطر که پایتخت آن دوحه می باشد، یکی از شهرهای زیبا و مدرن دنیا محسوب می شود که هر ساله میلیون‌ها گردشگر را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. سفر به قطر از شیراز برای ایرانیان به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب به شمار می آید و برای سفر به قطر، شهر شیراز یکی از شهرهای اصلی به حساب می آید. پرواز از شهر شیراز انتخاب ایده‌آلی برای افرادی است که قصد سفر به قطر را دارند. همانطور که می‌دانید سفر به کشورها و شهر های خارجی نیاز به برنامه‌ریزی دقیق می باشد، این موارد شامل شرایط اقامت گردشگری، اماکن دیدنی، خرید و خوراکی‌های محلی می شود که قبل از سفر باید به آن توجه شود. به طور کلی تور قطر از شیراز به عنوان یکی از مقصدهای محبوب برای مسافرت‌های بین‌المللی مورد توجه قرار گرفته است. توصیه ما به ما این است که قبل از سفر به قطر، با آژانس مسافرتی راجعه کنید و یا در وب‌سایت‌های معتبر در مورد جزئیات تور، اقامت و مدارک مسافرتی تحقیق کنید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورها و اقامت گردشگری در قطر از سایت‌ سفر با ما استفاده کنید. وجود راهنمای کامل در سایت سفر با ما به شما کمک کرده و سفر خوبی را برای شما رقم خواهد زد.

 

آفرهای ارزان و لحظه آخری تور فرانسه از شیراز

بهترین آفرهای ارزان و لحظه آخری تور فرانسه از شیراز را از ما بخوهید. فرانسه که پایتخت آن پاریس می باشد، یکی از شهرهای زیبا و مدرن دنیا محسوب می شود که هر ساله میلیون‌ها گردشگر را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. سفر به فرانسه از شیراز برای ایرانیان به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب به شمار می آید و برای سفر به فرانسه، شهر شیراز یکی از شهرهای اصلی به حساب می آید. پرواز از شهر شیراز انتخاب ایده‌آلی برای افرادی است که قصد سفر به فرانسه را دارند. همانطور که می‌دانید سفر به کشورها و شهر های خارجی نیاز به برنامه‌ریزی دقیق می باشد، این موارد شامل شرایط اقامت گردشگری، اماکن دیدنی، خرید و خوراکی‌های محلی می شود که قبل از سفر باید به آن توجه شود. به طور کلی تور دبی از شیراز به عنوان یکی از مقصدهای محبوب برای مسافرت‌های بین‌المللی مورد توجه قرار گرفته است. توصیه ما به ما این است که قبل از سفر، با آژانس مسافرتی یا وب‌سایت‌های معتبر در مورد جزئیات تور، اقامت و مدارک مسافرتی مشورت کنید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورها و اقامت در فرانسه از سایت‌ سفر با ما استفاده کنید. وجود راهنمای کامل در سایت سفر با ما به شما کمک کرده و سفر خوبی را برای شما رقم می زند.

اخذ ویزا یکی از مهم‌ترین شرایط آفرهای ارزان و لحظه آخری تور فرانسه از شیراز که برای سفر به کشورهای عضو منطقه شنگن اروپا لازم و ضروری خواهد بود. برای اخذ ویزای گردشگری فرانسه فرم درخواست ویزا، پاسپورت با اعتبار کافی، برنامه سفر به فرانسه، مدارک مربوط به وضعیت شغلی و تأییدیه مالی نیاز می باشد. در صورتی که قصد خرید تور فرانسه را دارید سایت سفربا ما به شما کمک خواهد کرد، همکاران ما اقدامات لازم برای اخذ ویزای شنگن یا شینگن را انجام می‌دهند. اخد ویزا معمولاً بین 2 هفته تا 1 ماه زمان خواهد برد. با خرید از سایت سفر با ما علاوه ‌بر صرفه‌جویی در وقت خود می توانید با هزینه معقول تور فرانسه از شیراز را خریداری کرده و از گشت‌وگذار در این کشور هیجان‌انگیز و تماشایی نهایت لذت را ببرید.

 

تور مالزی از شیراز

تور مالزی از شیراز برای مسافرانی که در شیراز و شهرهای اطراف شیراز قصد سفر به مالزی را دارند  قطعا نزدیک ترین مبدا است  و سفر به مالزی  جز سفرهای هیجان انگیز و فراموش‌نشدنی است. بعضی از تورها و آژانس های مسافرتی پرواز مستقیم مالزی از شیراز را می توانند برای شما فراهم کنند تا یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین  سفر ها را  برای دسترسی به این کشور جنوب‌شرق آسیا داشته باشید . مالزی با وجود جنگل های استوایی و کوهستان کامرون و ساحل های زیبا باتوفرینگی طبیعت خیرکننده ای دارد. مالزی بخاطر سواحل جذاب و زیادی که دارد برای گردشگران به خصوص غواصان بسیار جذابیت دارد. جاذبه های شهری مالزی ، آسمان خراش های بلند و رستوران های مشهور و مراکز خرید مالزی هم بسیار زیاد است .

تور مالزی از شیراز یکی از سفرهای تفریحی محبوب مسافران ایرانی است مالزی، یک کشور زیبا و متنوع در جنوب شرق آسیاست که با طبیعت خیره‌کننده، فرهنگ متنوع و امکانات گردشگری فراوان، هر ساله میلیون‌ها گردشگر را به خود جذب  می‌کند. در تور مالزی از شیراز از جاذبه‌های طبیعی همچون جنگل‌های استوایی، سواحل آرام و زیبا تا شهرهای پرآب و هوایی همچون کوالالامپوردیدن خواهید کرد یکی دیگر از جذابیت‌های مالزی آشنایی با غذاهای و خوراکی‌های محلی مالزی است در مجموع، تور مالزی از شیراز با ارائه چشم‌اندازهای طبیعی خیره‌کننده، فرهنگ چندگانه، غذاهای لذیذ و امکانات گردشگری متنوع، به مسافران این امکان را می‌دهد که یک سفر رویایی و شگفت‌انگیز به دنیای مالزی را تجربه کنند 

 

تور لحظه آخری مالزی از شیراز

خیلی وقت ها برای سفر کردن به دنبال تور لحظه آخری مالزی از شیراز هستیم . یکی از مزایای  تور لحظه آخری مالزی از شیراز کاهش قیمت بلیط است . مالزی جز کشورهای گردشگری و پر طرفدار   است .  جنگل‌ های انبوه و سرسبز یکی دیگر از جذابیت ‌های مالزی می باشد .  کشور مالزی یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا و پایتخت مالزی کوالالامپور می باشد. علت سرسبزی  و تعدد جنگل های انبوه مالزی این است که مالزی ماه های بارانی زیادی در طول سال دارد و در فصل های مختلف آب و هوای آن متفاوت است و این باعث می شود که آگاهی کسب کنیم که در چه ماه و چه فصلی به مالزی سفر کنیم . بنابراین برای استفاده از تور لحظه آخری مالزی از شیراز بهتر از به آب و هوای مالزی در آن فصل توجه کنیم. 

تور لحظه آخری مالزی از شیراز در واقع با ارائه تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه، افراد را به دنیای شگفت‌انگیز مالزی می‌کشانند. یکی از پرطرفدار ترین قسمت  تور لحظه آخری مالزی از شیراز بازدید از رستوران ها و تست غذاهای متنوع و خوشمزه و محلی آن هاست این رستوران‌ها با ارائه غذاهای متنوع و خوشمزه، از خوراکی‌های تند و ادویه‌دار گرفته تا غذاهای دریایی تازه، از گردشگران مالزی پذیرایی می کنند  همچنین تورهای لحظه آخری مالزی از شیراز این فرصت‌ را به گردشگران علاقه مند به تاریخ و هنر می دهد که با گذشته و فرهنگ این کشور آشنا شوند. و از موزه‌های معروف این کشور دیدن  کنند. موزه‌هایی که با نمایشگاه‌های فرهنگی و تاریخی خود، زیبایی و تاریخچه مالزی را به تصویر می‌کشند. در همین راستا نمی شود از بازارهای مالزی غافل شد خرید در بازارهای محلی این کشور با ارائه محصولات محلی، صنایع دستی زیبا و محصولات متنوع،  تجربه یک خرید فراموش نشدنی به گردشگران می دهد 

 

تور  آنتالیا  از  شیراز

تور آنتالیا از شیراز یکی از پرتقاضا ترین تورهای آژانس های مسافرتی این شهر است . آنتالیا در منطقه مدیترانه در قسمت غربی کشور ترکیه قرار دارد. قبل از انتخاب  تور آنتالیا از شیراز بهتر از به طور خلاصه با جاذبه های گردشگری آن آشنا شویم . آمفی تئاتر آسپندوس ، دروازه هادریان ، پارک آبی لند آف لجندز ، ساحل کنیالتی ، موزه آنتالیا ، پارک ملی کوپرولوکانیون جز مکان های پر بازدید و گردشگری آنتالیا است یکی از ویژگی های مهم این شهر برخورداری از نظم و زیبایی خاصی است که مشابه آن حتی در کشور های اروپایی نیز وجود ندارد. انواع هتل ها، پارک ها، سواحل زیبای مدیترانه ای و مرکز های خرید لوکس، نظم وزیبایی خاصی به این شهر داده است و اقتصاد مردم این شهر با صنعت گردشگری رابطه ی زیادی دارد.

یکی از جاذبه‌های بارز تور آنتالیا از شیراز، ساحل‌های زیبا و دلنشین این شهر است. شهر آنتالیا با داشتن تاریخچه‌ ای باستانی و معماری زیبا، گردشگران را به خود جذب می‌کند در تور آنتالیا از شیراز گردشگران می‌توانند در کنار دریا  آبی روشن در ساحل‌ها آرامش بیابند و از طبیعت زیبا و اقیانوس آرام لذت ببرند  طبیعت آرام بخش و زیبای آنتالیا یکی از قسمت‌های حائز اهمیت تورهاست. با پیاده‌ روی در پارک‌ها و لذت بردن از طبیعت بکر، توریستان تجربه‌ای متفاوت و آرامش‌بخش از زندگی روزمره خود دارند. ، و تور آنتالیا از شیراز گردشگران را به خوشه‌های آثار هنری معاصر و سنتی این شهر می‌برد. گالری‌ها و موزه‌های هنری در آنتالیا، جاذبه‌هایی مهم برای علاقه‌مندان به هنر هستند و این تورها فرصتی فراهم می‌کنند تا از تاریخچه و گستره هنری این شهر آگاه شوید.

 

آفرهای ارزان و لحظه آخری آنتالیا از شیراز

آژانس های مسافرتی معمولا هر از گاهی آفرهای ارزان و لحظه آخری آنتالیا از شیراز را مشخص می کنند . آنتالیا جز پر بازدیدترین شهرهای توریستی ترکیه است .غذاهای محلی و  معروف آنتالیا طرفداران زیادی دارد.  غذاهای محلی معروف  آنتالیا سالاد پیاز ، لابا ، هیبش ، کباب ساج ، کباب تنوری ، کوله ، شاکشوکا و بورک ، است  . حتما پیشنهاد می کنیم اگر به آنتالیا سفر کردید حتما یکبار این غذا ها را تست و میل کنید. آنتالیا علاوه بر غذاهای محلی خوشمزه ، مراکز خرید زیادی هم دارد مثل تراسیتی ، مرکز خرید میگروس ، مرکز خرید آنتالیا توربان مارینا و بیشمار مرکز خرید دیگر که علاقه مندان به خرید را مجذوب خود می کند. در بازارها و مراکز خرید آنتالیا انواع و اقسام کالاهای متنوع  مثل صنایع دستی و سنتی ، پارچه ، خوراکی و .... می توانید پیدا کنید. 

آفرهای ارزان و لحظه آخری آنتالیا از شیراز این امکان را به گردشگران و علاقمندان به سفر  می‌دهد  تا با هزینه کمتر به آنتالیا سفر کنند  اگر به سفر به انتالیا علاقه مند هستید اما هزینه های  سفر به آنتالیا برای شما سنگین است ما به شما پیشنهاد می کنیم که از آفرهای ارزان و لحظه آخری آنتالیا از شیرازاستفاده کنید این آفرها و لحظه آخری  یک فرصت جذاب برای افرادی است که به دنبال سفری با هزینه مقرون به صرفه و در عین حال با کیفیت هستند. این آفرها شامل تخفیف‌های ویژه برای اقامت، پرواز هستند .  در زمانی که در بازدید از آنتالیا هستید حتما برای تست کردن غذاهای معروف آنتالیا مثل نان سیمیت کومپیر  بورک لوفر مانتی  کوفته کباب  پیده منمن کوله  وقت بگذارید ما به شما قول می دهیم با خوردن این غذاها هرساله دوست دارید به آنتالیا سفر کنید . 

 

تور ارمنستان از شیراز

تور ارمنستان از شیراز  به دلیل اینکه کشوری ارزان برای مسافرت کردن است محبوبیت زیادی برای گردشگران و مسافران دارد . از دیگر دلایل توریستی بودن  ارمنستان جاذبه های دیدنی آن کشور است . یکی از مکان های گردشگری ارمنستان کلیسا ها هستند . ارمنستان به عنوان یک کشور مسیحی ، کلیسا های  با قدمت متعددی دارد .  البته این بدان معنا نیست که ارمنستان از مدرن بودن کشورش غافل شده است از فواره موزیکال و رنگی  ایروان می توان به عنوان بنای مدرن ارمنستان نام برد .  اگر به ارمنستان سفر کردید  از قله های آتشفشانی آراگاتس و آژاداک ها هم بازدید کنید .سالانه مسافران و گردشگران زیادی از طریق تور ارمنستان از شیراز به این کشور از دو راه هوایی و زمینی سفر می کنند.  اگر علاقه مند به جاذبه های دیدنی ارمنستان هستنید همین حالا چمدان های خود را ببندید و به دنیای ماجراجویی قدم بگذارید . 

تور ارمنستان از شیراز به عنوان یک تور خارجی جذاب برای مسافران  و یک  مقصدی جذاب و تازه‌ است .  تور ارمنستان  در شیراز طرفداران زیادی دارد . و اکثر آژانس های مسافرتی در شیراز تور ارمنستان از شیراز  را چه به صورت هوایی و چه به صورتی زمینی هر ساله ارائه می دهند . امکان های  دیدنی در این کشور فراوان است که هر کدام شگفت‌انگیزتر از دیگری هستند. از بازدید از کلیساها و معابد تاریخی گرفته تا گشت و گذار در بازارهای محلی، تجربه ارمنستان به شما امکان می‌دهد تا با فرهنگ و زندگی مردمان این سرزمین آشنا شوید.  اگر با تور ارمنستان از شیراز به ارمنستان سفر کردید از دریاچه سوان در دل کوه‌های زیبای کافکاس حتما دیدن کنید . ارمنستان کشوری با تاریخ و فرهنگ خاص خود است که با جاذبه‌های تاریخی و طبیعی خود، هر ساله میلیون‌ها گردشگر را به خود جلب می‌کند. . شهر  باستانی  یریوان با خیابان‌های خاص و بازارهای سنتی، یکی از جاذبه‌های اصلی این کشور است.  غنی‌ترین جاذبه‌های طبیعی ارمنستان  دریاچه سوان با مناظر دلفین‌ها و طبیعت بکر وکوهستان‌های زیبای کافکاس،  است  . 

 

تور 10 روزه ارمنستان از شیراز

تور 10 روزه ارمنستان از شیراز یک سفر هیجان انگیز با بازه زمانی مناسب است در 10 روز به طور کامل می توان با خیال راحت از مکان های دیدنی و مراکز خرید ارمنستان دیدن کرد و حتی  غذاها زیادی را در رستوران های مختلف تست کرد  . تور 10 روزه ارمنستان از شیراز خدمات آژانس های مسافرتی و گردشگری است . یکی از مزایای کشور ارمنستان این است که از دو راه زمینی و هوایی میشود به آن کشور سفر کرد .  کسانی که علاوه بر سفر به دیدن طبیعت در مسیر علاقمند هستند می توانند از راه زمینی به این کشور سفر کنند و کسانی هم که علاقمند هستند هر چه سریع تر به مقصد برسند از راه هوایی به ارمنستان سفر می کنند .ارمنستان تپه ها و دره های عمیقی دارد و  در میان دریای سیاه و دریای خزر قرار دارد و دور تا دور شهر ایروان را رشته کوه های آرارات  پوشانده است. و این باعث شده جاذبه های طبیعی خیره کننده ای داشته باشد.  

تور 10 روزه ارمنستان از شیراز بازه ای زمانی هستش که از طرف آژانس های مسافرتی مشخص می شود .بازه زمانی که برای  تور 10 روزه ارمنستان از شیراز  انتخاب شده با توجه به نیاز مسافران عزیز بوده است  یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این تور، توجه به اقامت در مکان‌های محلی و سنتی است. با اقامت در هتل‌هایی که در مراکز تاریخی و زیبا قرار دارند، مسافران احساس بی نظیر و ناب  از محیط محلی می‌کنند و از زندگی روزمره مردمان ارمنستان بیشتر آگاه می‌شوند. تور 10 روزه به مسافران فرصت می‌دهد تا با آداب و رسوم مذهبی ارمنیان آشنا شوند . تور ارمنستان از شیراز به دو صورت زمینی و هوایی توسط آژانس های مسافرتی ارائه می شود که هر کدام از راه های هوایی و زمینی جذابیت و صفای خود را دارند .  اگر شما انتخاب کردید به صورت زمینی به ارمنستان سفر کنید علاوه بر اینکه  مکان های دیدنی تاریخی، بازارهای ، کلیساها و معابد باستانی در انتظارتان هستند بلکه شما می توانید از مسیر زمینی با گذر از طبیعت بکر بین راه هم لذت ببرید 

 

تور هند از شیراز 

برای  آگاهی از تور هند از شیراز باید از آژانس های مسافرتی شیراز مشاوره گرفت که آیا بهتر است مبدا را از شیراز یا تهران انتخاب کرد ؟  هند یک کشور پهناور با فرهنگ ها و ادیان متعددی است  اگر قصد سفر به هند را دارید از دهلی، آگرا و جیپور که به  آن مثلث طلایی هند گفته می شود دیدن کنید. هند با وجود جنگل های انبوه و صحراهای یخ زده هیمالیا به سرزمین تضادها معروف است . از دیگر مکان های دیدنی هند می توان به تاج محل ، شهر مقدس وارانسی ، معبد طلایی آمریتسار،جیزآلمر،قلعه سرخ، مسجد مکه، حیدرآباد، قلعه عامر، جیپور، سواحل گوا،غارهای الورا ،پارک ملی پریارنام برد بخاطر مکان های باستانی وجاذبه های شگفت انگیز و چشم اندازهای طبیعی بسیار هند  برای دیدن این کشور به یک سفر با بازه زمانی چند ماهه نیا زدارید.

خیلی از مسافران علاقمند هستند که با پرواز مستقیم  از شیراز به هند سفر کنند برای همین سوالات زیادی در مورد اینکه تور هند از شیراز  ارائه می شود یا خیر  پرسیده می شود؟ در سامانه سفر با ما اسامی  آژانس های مسافرتی  موجود است  شما می توانید از آژانس های مسافرتی موجود در سامانه سفر با ما در رابطه با قیمت تور هند از شیراز و همچنین این موضوع که  آیا تور هند از شیراز را  دارند اطلاع کسب کنید. هند  کشوری است  که بخاطر فروانی فرهنگ و ادیان گردشگران و مسافران به این مقصد را به وجه می آورد در همین راستا گردشگران و محققین و علاقمند به فرهنگ و تاریخ و مذهب هر ساله به این کشور سفر می کنند یکی دیگر از موارد که شگفت انگیز و عجیب است و توجه گردشگران را به خود جلب می کند معماری منحصر به فرد  این کشور است زمانی در خیابان های این کشور  قدم می گذارید خانه های می بینید با رنگ های متفاوت شاد روشن و اشکال هندسی قرینه که بیرون از هر خانه کار شده است. واین معماری زیبای دوچندانی به شهرهای این کشور بخشیده است و می توان گفت کشور هند کشور رنگ ها است.

 

ارزان ترین تور هند از شیراز

ارزانترین تور هند از شیراز بسیار محدود است اگر می خواهید برای سفر به هند ارزان ترین تور هند از شیراز را پیدا کنید پیشنهاد ما این است که آژانش های مسافرتی مشاوره بگیرید . هند با توجه گوناگونی در فرهنگ آداب و رسوم و ادیان یکی از کشورهای پرطرفدار برای گردشگری است .  در هند آثار باستانی و تاریخی بسیاری است که سالانه  مسافران و گردشگران و باستان شناسان زیادی را به خود جذب می کند. علاوه بر  مثلث طلایی هند که شامل سه شهر دهلی و آگرا و جیپور است ،  شهرهای بمبئی و کلکته هم جز شهرهای توریستی هند به شمار می ایند. غذاهای محلی هند به  تندی و پر ادویه معروف است اگر شما به غذاهای تند عادت ندارید پیشنهاد ما این است که خودتان غذا آماده کنید. در سفر به هند از بزرگترین بازار ادویه دیدن کنید ادویه های هند بسیار معروف است و در آنجا هر ادویه ای که بخواهد می توانید به راحتی پیدا کنید. بهترین زمان سفر به هند به پیشنهاد ما از مهر تا اسفند است.

اگر علاقه به دیدن جشن رنگ ها دارید ارزان ترین تور هند از شیراز را که توسط آژانس های مسافرتی ارائه می شوند  در سامانه سفر با ما پیدا کنید.   و به هند سفر کنید .  جشن رنگ ها که به آن جشن هولی می گویند به جشن رنگ نور و عشق معروف است این فستیوال که هر ساله در ماه مارس اوایل فصل بهار برگزار می شود موجب جذب گردشگران زیادی به این کشور شده است این جشن در ایام تعطیل رسمی هند برگزار می شود . در جشن هولی از پودر رنگ های مخصوص و یا حتی گرد گل ها استفاده می شود و مردم این رنگ ها را به صورت یکدیگر می پاشند و عشق و احترام را نثار یکدیگر می کنند این جشن از عید های مهم مردم هند است  به اعتقاد مردم هند جشن هولی پیروزی خیر بر ششر است چرا که در این روز مردم بدور از جنسیت و ملیت باهم دلخوری ها را فراموش می کنند و با یکی شدن احساسات منفی را از خود دور می کنند. 

 

تور گرجستان از شیراز

تور گرجستان از شیراز به عنوان یک سفر خارجی نزدیک و ارزان قیمت نسبت به سفرهای خارجی به اروپا و آمریکا است .  پایتخت گرجستان تفلیس است . یکی از شهرت های شهر تفلیس چشمه های آب گرم متعددی است که دارد . دور تا دور تفلیس با کوه ها و رود کر پوشانده شده است . و زیبایی طبیعی مبهوت کننده ای را دارد. شهر باتوم شهر ساحلی گرجستان به حساب می آید . اگر در تابستان به گرجستان سفر می کنید برای تفریح و سپری کردن اوقات فراغت حتما از شهر باتوم دیدن کنید مطمئن باشید به خاطر تفریحات و مکان های دیدنی فراوانی که درد به ان علاقمند خواهید شد. یکی از مزایای کشور گرجستان برای ایرانیان این است که ایرانی های که قصد سفر به گرجستان  کمتر از 45 روز را دارند نیاز به ویزا ندارد . و به راحتی با تهیه پاسپورت می توانند به این کشور سفر کنند علت محبوبیت گرجستان برای مسافران ایرانی می تواند همین عدم نیاز به ویزا باشد.

تور گرجستان از شیراز هر سالانه توسط آزانس های مسافرتی زیادی ارائه می شود . گرجستان یک کشور زیبا و تاریخی در قلب کوه‌های قفقاز است که با فرهنگ و طبیعت خود، هر ساله تعداد زیادی گردشگر را جلب می‌کند.  یکی از جاذبه های تور گرجستان از شیراز کوه قفقاز پوشیده شده با برف است این رشته کوه طبیعی محل سکونت قوم های مختلف این کشور است .   تور گرجستان از شیراز می‌تواند یک سفر جذاب و متنوع رابرای شهروندان شیراز فراهم کند یکی از جذابیت‌های گرجستان، فرهنگ غنی و آداب و رسوم منحصر به فرد آن است.کشور گرجستان از جمله کشور هایی محبوب برای مسافران و گردشگران است و سالانه افراد توریست بسیار زیادی به آن سفر می کنند. نیاز است که بدانید، گرجستان به دلیل روابط مطلوب با ایران، شرایط سفر را برای افراد ایرانی بسیار راحت کرده است. این تورها اغلب شامل بازدید از تفلیس، پایتخت گرجستان، می‌شوند تفلیس با خیابان‌های پر جنب و جوش، بازارهای سنتی و معماری تاریخی خود گردشگران را شگفت‌زده می‌کند.

 

 تور لحظه آخری گرجستان از شیراز

اگر برای سفر به گرجستان نتوانستید بلیط تهیه کنید  از تورهای لحظه آخری گرجستان از شیراز استفاده کنید . در زمان سفر خود به گرجستان نگران راه ارتباطی خود با عزیزانتان داخل ایران نباشید به محض ورود به فرودگاه گرجستان می توانید از فرودگاه  سیم کارت خریداری  کنید که  هزینه اینترنت آن بسیار کم است یا بعضی از آژانس های مسافرتی خود نیز این سیم کارت را برای شما تهیه می کنند.  گرجستان یک کشور مناسب تمام فصول برای سفر کردن است .  سفر با گرجستان همانند سفربه ارمنستان  از راه های زمینی و هوایی امکان پذیر است اما سفر زمینی به گرجستان چالش برانگیز تر از سفر زمینی به ارمنستان است . مسجد حمعه ، کلیسای سامبا ، آتشکده ساسانی ، کلیسای سنت نینو، جز مکان های زیارتی و مذهبی گرجستان می باشند.

هر چند ماه یکبار تور لحظه آخری گرجستان از شیراز به صورت زمینی یا هوایی توسط آژانس های مسافرتی ارائه می شود تور لحظه آخری گرجستان از شیراز از راه هوایی امنیت بیشتری دارد اما راه زمینی تور لحظه آخری از شیراز هم خالی از لطف نیست طبیعت بین مسیر تماشای کوه ها و دشت ها احساسات مسافران را نوازش می کند .   پاریک رایک گرجستان یک پارک قدیمی است که چندین استخر ، چشمه  دارد  و مکان مناسبی برای خلوت کردن با خود در هنگام عصر است شما می توانید از فضای پارک و چشمه های رقصان موزیکال و نمایش نور لذت ببرید یکی دیگر از جاذبه های دیدنی گرجستان پل صلح است جالب است بدانید که این پل خیابان اریکل که پر از کافه و رستوران است را به پارک رایک وصل می کند و این پل از استیل و شیشه ساخته شده است و شما مسافران عزیز می توانید بعد سرو قهوه و یا غذا از طریق پل صلح در پارک رایک قدم بزنید و لذت ببرید